Forrige dagen frøys jeg så innmari at jeg trodde jeg var i ferd med å dypfryses. Ekstremt ubehagelig, men utpå natta forsto jeg hvorfor da jeg merket forkjølelsessymptomene strøyma på.
Likevel, dagen etter trosset jeg symptomene, kledde meg opp i varmt ullundertøy, høyhalset varm genser og kåpe. Jeg skulle nemlig på et lite kaffetreff med en medblogger, og det ville jeg gjerne gjennomføre på tross av bugsa som prøvde å overta kroppen min.
Utenfor Red Goat på Røa traff jeg den godeste Frøken Skavlan, endelig – etter å ha pratet om kaffetreff i flere måneder. Det var kjempekoselig! Der satt vi på en benk i sola og småpratet og drakk kaffe og chai-te. Litt dårlig varme på sola dessverre, tror noen har skrudd ned termostaten. Da vi avsluttet vårt lille møte kjente jeg at forkjølelsen satte i for fullt igjen. Møkk også!
Jeg tror jeg har fått forkjølelsenes mor på besøk, altså. Feberen herjer og jeg har brukt minst 3 trær i snytepapir så langt. I natt sov jeg nærmere 13 timer, noe som er ekstremt for meg. Det er først nå utpå kvelden jeg har karret meg opp fra sofaen mer enn fem minutter av gangen.
Ikke annet å gjøre enn å overlate kroppen til å ta opp kampen mot invasjonen. Jeg kommer nok sterkere tilbake.
Frøken Skavlan – det var kjempetrivelig å møtes!
Håper på nytt bloggetreff, men gjerne på et varmere sted.
Goood bedring til deg, lille venn
)
Håper ibux’n hjalp litt.
Hørtes ut som ett trivelig blogg treff!
*klemmer*
Uff stakkars! Masse god bedring!!:)
Og det var veldig koselig å møte deg:) Definitivt et varmere sted neste gang..!
God bedring, og takk for besøk!
Takk skal dere ha! Jeg begynner definitivt å bli bedre, hurra hurra!